top of page

Jeden z najpiękniejszych modeli pantofelków dziewczęcych w kolorze białym, idealne na okazję I.Komunii świętej.

Wykonane przez polskiego producenta z najlepszych dostępnych materiałów na rynku. Polski Producent to gwarancja dbałości o każdy nawet najdrobniejszy szczegół.

Buciki wykonane ze skóry naturalnej.

Pantofelki o przepięknym klasycznym kształcie ozdobione są z przodu efektowną kokardą wysadzaną kryształkami. Dzięki delikatnemu paseczkowi dobrze trzymają się stopy.

Wnętrze pantofelków również wykonane jest z naturalnej skóry dzięki czemu buciki są komfortowe i wygodne. 

 

Buty komunijne Lena

SKU: 364215375135191
125,00 złCena
Color: White
 • Buty wykonane przez poslkiego producenta. Skóra naturalna. Jeżeli nie znajdziesz poszukiwanego rozmiaru, skontaktuj się z nami. Wykonujemy buty również na zamówienie.

 • I.  Na zasadach określonych poniżej, FHUP CE-EM  umożliwia swoim klientom, bez podawania przyczyny, dokonanie zwrotu nowego i nieużywanego towaru zakupionego w sklepie na www.salonslubnyanna.pl, obejmującego cały asortyment za wyjątkiem  biżuterii (dalej „Towar”).

   

  Zwrot Towaru może nastąpić w ciągu 14 dni kalendarzowych licząc od dnia w którym konsument poinformował sprzedawcę o chęci zwrotu towaru.

  Zwracany Towar należy dostarczyć w oryginalnym i nieuszkodzonym opakowaniu, w stanie niepogorszonym.

  Dokonując zwrotu Towaru klient zobowiązany jest przedłożyć dowód jego zakupu (oryginał paragonu fiskalnego lub fakturę VAT).

  Zwrot Towaru powinien zostać udokumentowany poprzez podpisanie przez klienta oraz pracownika przeprowadzającego zwrot dokumentu w formie zwrotu do paragonu lub zwrotu do faktury.

  Wyłącza się możliwość dokonania zwrotu Towaru w trakcie obowiązywania jednorazowych okazjonalnych akcji promocyjnych (trwających zazwyczaj kilka godzin) oraz Towaru uzyskanego przez klientów w wyniku wymiany na nowy wskutek stwierdzenia niezgodności towaru z umową.

  Zwrotowi i wymianie podlegają tylko Towary, w przypadku których płatność była dokonana za pomocą karty płatniczej wraz z pochodnymi metodami akceptowalnymi przez terminale płatnicze (telefon komórkowy, Blik, itp.), gotówki  Zwrotowi i wymianie nie podlegają Towary zakupione za pomocą bonów Sodexo oraz bonów lub innych dokumentów o podobnym charakterze nie wydawanych przez FHUP CE-EM

  Jeżeli Towar został zakupiony w ramach promocji, zasady zwrotu mogą być szczegółowo uregulowane w odrębnym regulaminie. Zasady zwrotów określone w odrębnym regulaminie mają pierwszeństwo zastosowania w stosunku do ogólnego regulaminu zwrotów.

  Towar zakupiony podczas akcji promocyjnej (ulotka, inne), a wymieniony po jej zakończeniu, jest oferowany w cenie regularnej (rabat nie jest ponownie naliczany, należy dopłacić różnicę w cenie).

  Wymieniając Towar zakupiony przy użyciu karty rabatowej/jednorazowego kodu na inny rozmiar/model, rabat nie będzie ponownie naliczany. Rabat jest jednorazowego użytku.

  Za zwrócony Towar klient otrzyma w gotówce lub bezgotówkowo na kartę płatniczą równowartość ceny wskazanej w dokumencie potwierdzającym jego sprzedaż (paragonie fiskalnym lub fakturze VAT) z wyłączeniem kwoty za przesyłkę towaru.

  Zwrot bezgotówkowy następuje wyłącznie na kartę płatniczą, którą dokonana była płatność. W przypadku braku możliwości przedłożenia karty oraz potwierdzenia dokonania transakcji z terminala, na którym widnieje numer karty płatniczej podczas transakcji zwrotu, zwrot dokonywany jest w gotówce.

   

  II.  Przed podjęciem decyzji w przedmiocie zwrotu Towaru, pracownicy FHUP CE-EM uprawnieni są do weryfikacji spełnienia warunków opisanych w punktach 1-5 powyżej.

  III.  Do zwrotu Towaru wskutek uznania jego za niezgodny z umową stosuje się punkt I.4 powyżej.

  IV.  Regulamin może ulec zmianie w każdym czasie bez podawania przyczyn.

Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page