top of page

Wyjątkowa, subtelna i delikatna a jednocześnie elegancka i efektowna sukienka komunijna dla Dziewczynki.

Sukienka idealna na uroczystość I Komunii Świętej.

Suknia wykonana przez wiodącą polską pracownię sukni ślubnych i komunijnych.

Daje to gwarancję profesjonalnego wykonania z najlepszych dostępnych na rynku materiałów oraz dbałości o każdy detal.

Suknia wykonana z wysokogatunkowej satyny, dół sukni prosty z zakładkami. Do sukni dołączamy koło dzięki czemu suknia pięknie się układa.Koło oraz podszewki sprawiają że sukieneczka nabiera objętości i wygląda jak księżniczka. pod spodem dodatkowa warstwa sztywnego tiulu oraz haleczka z satyny.

Góra sukni wykonana z satyny oraz bogato zdobionej koronki.

Rękawki również wykonane z półprzezroczystej koronki, paseczek ultradelikatny ozdobiony  subtelną kokardką. Sukienka zapinana na suwak. W pasie wszyta delikatna gumka co ułatwia idealne dopasowanie sukni do sylwetki Dziecka. Z tyłu piękna kokarda którą można dodatkowo regulować szerokość sukni w pasie.

Dokładne wymiary:

Wzrost: 128 cm

Długość całkowita mierzona od ramienia: 136 cm

Obwód klatki piersiowej mierzony na płasko bez rozciagania: 2 x 30 cm

Obwód pasa: do 55 cm

Długość dołu sukienki: 108 cm

Każda dziewczynka będzie wyglądać w tej sukience  wyjątkowo pięknie i subtelnie.

Sukienka komunijna Delia 128

680,00 złCena
 • I.  Na zasadach określonych poniżej, FHUP CE-EM  umożliwia swoim klientom, bez podawania przyczyny, dokonanie zwrotu nowego i nieużywanego towaru zakupionego w sklepie na www.salonslubnyanna.pl, obejmującego cały asortyment za wyjątkiem  biżuterii (dalej „Towar”).

  Zwrot Towaru może nastąpić w ciągu 14 dni kalendarzowych licząc od dnia w którym konsument poinformował sprzedawcę o chęci zwrotu towaru.

  Zwracany Towar należy dostarczyć w oryginalnym i nieuszkodzonym opakowaniu, w stanie niepogorszonym.

  Dokonując zwrotu Towaru klient zobowiązany jest przedłożyć dowód jego zakupu (oryginał paragonu fiskalnego lub fakturę VAT).

  Zwrot Towaru powinien zostać udokumentowany poprzez podpisanie przez klienta oraz pracownika przeprowadzającego zwrot dokumentu w formie zwrotu do paragonu lub zwrotu do faktury.

  Wyłącza się możliwość dokonania zwrotu Towaru w trakcie obowiązywania jednorazowych okazjonalnych akcji promocyjnych (trwających zazwyczaj kilka godzin) oraz Towaru uzyskanego przez klientów w wyniku wymiany na nowy wskutek stwierdzenia niezgodności towaru z umową.

  Zwrotowi i wymianie podlegają tylko Towary, w przypadku których płatność była dokonana za pomocą karty płatniczej wraz z pochodnymi metodami akceptowalnymi przez terminale płatnicze (telefon komórkowy, Blik, itp.), gotówki  Zwrotowi i wymianie nie podlegają Towary zakupione za pomocą bonów Sodexo oraz bonów lub innych dokumentów o podobnym charakterze nie wydawanych przez FHUP CE-EM

  Jeżeli Towar został zakupiony w ramach promocji, zasady zwrotu mogą być szczegółowo uregulowane w odrębnym regulaminie. Zasady zwrotów określone w odrębnym regulaminie mają pierwszeństwo zastosowania w stosunku do ogólnego regulaminu zwrotów.

  Towar zakupiony podczas akcji promocyjnej (ulotka, inne), a wymieniony po jej zakończeniu, jest oferowany w cenie regularnej (rabat nie jest ponownie naliczany, należy dopłacić różnicę w cenie).

  Wymieniając Towar zakupiony przy użyciu karty rabatowej/jednorazowego kodu na inny rozmiar/model, rabat nie będzie ponownie naliczany. Rabat jest jednorazowego użytku.

  Za zwrócony Towar klient otrzyma w gotówce lub bezgotówkowo na kartę płatniczą równowartość ceny wskazanej w dokumencie potwierdzającym jego sprzedaż (paragonie fiskalnym lub fakturze VAT) z wyłączeniem kwoty za przesyłkę towaru.

  Zwrot bezgotówkowy następuje wyłącznie na kartę płatniczą, którą dokonana była płatność. W przypadku braku możliwości przedłożenia karty oraz potwierdzenia dokonania transakcji z terminala, na którym widnieje numer karty płatniczej podczas transakcji zwrotu, zwrot dokonywany jest w gotówce.

  II.  Przed podjęciem decyzji w przedmiocie zwrotu Towaru, pracownicy FHUP CE-EM uprawnieni są do weryfikacji spełnienia warunków opisanych w punktach 1-5 powyżej.

  III.  Do zwrotu Towaru wskutek uznania jego za niezgodny z umową stosuje się punkt I.4 powyżej.

  IV.  Regulamin może ulec zmianie w każdym czasie bez podawania przyczyn.

Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page