Wyjątkowa, subtelna i delikatna a jednocześnie elegancka i efektowna sukienka komunijna dla Dziewczynki.

Sukienka idealna na uroczystość I Komunii Świętej.

Suknia wykonana przez wiodącą polską pracownię sukni ślubnych i komunijnych.

Daje to gwarancję profesjonalnego wykonania z najlepszych dostępnych na rynku materiałów oraz dbałości o każdy detal.

Suknia wykonana z wysokogatunkowego mikado, dół sukni prosty z zakładkami. Do sukni dołączamy koło dzięki czemu suknia pięknie się układa.

Koło oraz podszewki sprawiają że sukieneczka nabiera objętości i wygląda jak księżniczka. Pod warstwą dosyć sztywnego mikado dodatkowa warstwa sztywnego tiulu oraz haleczka z satyny.

Góra sukienki z przepięknej koronki o motywie kwiatowym.  Rękawki także wykonane z koronki, pas przepięknie ozdobiony dużą ilością kryształków. Sukienka zapinana na suwak. Z tyłu tiulowa kokarda.

Dokładne wymiary:

Wzrost: 128 cm

Długość całkowita mierzona od ramienia: 139 cm

Obwód klatki piersiowej mierzony na płasko bez rozciągania: 2 x 30 cm

Obwód pasa: do 55 cm

Długość dołu sukienki: 109cm

Każda dziewczynka będzie wyglądać w tej sukience  wyjątkowo pięknie i subtelnie.

Sukienka komunijna Marion 128

690,00 złCena
 • I.  Na zasadach określonych poniżej, FHUP CE-EM  umożliwia swoim klientom, bez podawania przyczyny, dokonanie zwrotu nowego i nieużywanego towaru zakupionego w sklepie na www.salonslubnyanna.pl, obejmującego cały asortyment za wyjątkiem  biżuterii (dalej „Towar”).

  Zwrot Towaru może nastąpić w ciągu 14 dni kalendarzowych licząc od dnia w którym konsument poinformował sprzedawcę o chęci zwrotu towaru.

  Zwracany Towar należy dostarczyć w oryginalnym i nieuszkodzonym opakowaniu, w stanie niepogorszonym.

  Dokonując zwrotu Towaru klient zobowiązany jest przedłożyć dowód jego zakupu (oryginał paragonu fiskalnego lub fakturę VAT).

  Zwrot Towaru powinien zostać udokumentowany poprzez podpisanie przez klienta oraz pracownika przeprowadzającego zwrot dokumentu w formie zwrotu do paragonu lub zwrotu do faktury.

  Wyłącza się możliwość dokonania zwrotu Towaru w trakcie obowiązywania jednorazowych okazjonalnych akcji promocyjnych (trwających zazwyczaj kilka godzin) oraz Towaru uzyskanego przez klientów w wyniku wymiany na nowy wskutek stwierdzenia niezgodności towaru z umową.

  Zwrotowi i wymianie podlegają tylko Towary, w p